Anasayfa > BricsCAD > BricsCAD Sheet Metal

Sac Metal tasarımı BricsCAD ile en doğru şekilde yapılır

Yeni sac metal parçaları oluşturmak ya da mevcut parçalar üzerinde yeniden işlem yapmak için BricsCAD sizler için en iyi seçenek olacaktır. Geçmiş tabanlı MCAD yazılımlarında kavramsal hatalar normaldir. BricsCAD'de tasarımınıza asla yeniden başlama ihtiyacı duymayacaksınız, çünkü biz; özellik tabanlı tasarım gücü ile doğrudan modelleme özgürlüğüyle modeldeki değişimleriniz için maksimum esnekliği garanti ediyoruz.

 

Dahil edin veya sıfırdan oluşturun

 

Otomatik unfold

 

Herhangi bir zaman tekrar işleyin

 

CAM sistemlerine aktarım

 

Dahil edin veya sıfırdan oluşturun

Herhangi bir CAD sisteminden sac metal parçalarını BricsCAD'e dahil edin. Nötr formatlar - STEP ve IGES gibi, yerli formatlar - CATIA, Inventor, SolidWorks ve kernel formatları desteklemektedir. Chamfer ekleme, kabuk ekleme veya delik oluşturma gibi 3D modeleme operasyonlarını kullanarak arzu edilen katı şekli oluşturun. 
* BricsCAD Communicator Paketi Gerektirir.

 

 

Tasarımınıza hiçbir zaman yeniden başlamaya ihtiyaç duymazsınız.Bizler özellik tabanlı tasarım gücü ile doğrudan modelleme özgürlüğü birleştirerek modelleri değiştirmek için maksimum esneklik garanti etmekteyiz.

 

 

CAM sistemlerine aktarım

BricsCAD zaten sac metal parçalarını, JETCAM ve LVD sistemlerince hazırlanan CNC programlamaya hazırlamak için .dxf veya .osm formatları olarak aktarmaktadır. Ve bir de BricsCAD, CYBELEC ve DELEM CAM sistemleri için .dxf dosyaları üretir.

 

 

BricsCAD indirmek için lütfen tıklayınız. 

Bize Ulaşın

0 312 386 06 21

0 541 252 49 94

ALINTERI BULVARI ALINTERI PLAZA, KAT. 1 NO.23/102, OSTIM OSB YENIMAHALLE-ANKARA

Copyright 2020 - BAYTEK MÜHENDİSLİK